تلفن تماس : 09128114852

پاکسازی طحال و کلیه

مواد لازم

1. پرتغال 10عدد
2.لیمو ترش8  عدد (فقط لیموی زرد)
3.آب دارچین 2لیوان (تهیه شده از یک عدد چوب 15 سانتی متری دارچین که با دو لیوان آب به مدت 15 دقیقه جوشانده شده باشد.)
4. آب انگور 2لیتر(انگورقرمز)


لیموی درسته را پوست می کنیم .فقط لایه زرد رنگ لیمو را جدا می کنیم سپس لیمو را ازوسط بریده وآب لیمو را گرفته وتمامی لایه داخلی و پره های لیموی آبگیری شده را از داخل آن جدا می کنیم,بطوریکه فقط یک کاسه سفید لیمو باقی بماند. لیموها را یکی یکی آبگیری کرده چون اگر همه را با هم ببریم در اثر برخورد با اکسیژن هوا تلخ می شوند.این هشت عدد لیموی زرد در حدود دو لیوان آب به ما خواهد داد چنانچه به این میزان نرسید مقداری آب به آن می افزاییم.پوستهای سفید تهیه شده از لیمو را در قابلمه ای ریخته و2تا ونصفی لیوان آب  به آن افزوده و برای12تا15 دقیقه می جوشانیم تا مواد تلخش خارج شود. سپس جوشانده را کنار گذاشته تا خنک شود و بعد چلانده تا آبش گرفته شود و تفاله ها را دور  می ریزیم

این  مواد گرفته شده از لیمو طحال را شستشو می دهد وبه کار کلیه کمک می کند. یک قاشق چایخوری زردچوبه به این جوشانده می افزاییم. آب پرتغال را گرفته و در این مرحله همه مواد به غیر از آب دارچین  را باهم مخلوط کرده ودر یخچال می گذاریم و برای روزه ی فردا صبح آماده می کنیم

صبح روز بعد بین ساعت5 تا 7 صبح که روده بزرگ شروع به فعالیت خود می کند روزه را شروع می کنیم. جوشانده دارچین را مجدداً داغ کرده وبه نوشیدنی می افزاییم تا سرمای این محلول در یخچال نگهداری شده به اندازه حرارت بدن شود.
اولین لیوان را بین5 تا 7صبح ،لیوان دوم را 45 دقیقه بعد، و لیوانهای سوم و چهارم را بین 7 تا9 که معده شروع به فعالیت می کندمورد مصرف قرار می دهیم.
از ابتدا تا انتها 15 لیوان حدوداً باید نوشید.فعالیت طحال یا spleenاز ساعت 9 تا 11 صبح شروع می شود وبه یاد داشتن این ساعت بسیار مهم است.
طحال مرکز خونسازی ودفع گلبولهای قرمز و همکاری با کلیه می باشد.
مثانه بین 3تا 5 بعد از ظهرو کلیه بین ساعت 5 تا 7 بعد از ظهر مشغول فعالیت می شود. در ساعات کار کلیه باید حتماً 3 لیوان از
نوشیدنی را مصرف کنید,درانتهای این زمان 4تا5 لیوان برای شما باقی مانده که برروی اورگانهای سنجیو و پری کاردیوم یا دیافراگم تاثیر می گذارد.
آخرین ساعت شما 11 شب است که بعد از آن چیزی نباید خورد و نوشید,در این زمان اگر چیزی باقی ماند برای روز بعد  نگه دارید.سعی کنید لیوانهای خود را طوری تنظیم کنید که در ساعت 11شب دیگر چیزی باقی نماند.
مجدداً شب دوم مثل اولین شب همه چیز رابرای روز بعد  آماده کرده و به همان شکل روز اول فقط از نوشیدنی استفاده کرده و چیزی نمی خورید تنها در صورت لزوم وتشنگی مجاز به نوشیدن آب هستید

شما احساس سیری خواهید کرد و تلخی نوشیدنی سبب تخلیه صفرای شما خواهد شد.این میزان 5/4 یا5 لیتر شما را کاملاً سیر خواهد کرد و اشتها نخواهید داشت.بدن شما به یک خلوص بی نظیر دست خواهد یافت که قبل از خواب در همان شب اول احساس می کنید و ارتباط اعضای بدنتان ملموس خواهد بود. در انتهای هر شب 5 دقیقه مدیتیشن انجام دهید.
صبح روز بعد یا روز سوم با خوردن یک عدد تخم مرغ پخته و2 عدد هویج پخته و یک نصفه موز که روی آن کمی عسل                        می ریزید(تامین پتاسیم بدن)روی تخم مرغ هم نمک نزنید وبه جای آن کمی عسل   بریزید.
در صورتی که وزنتان بالای 100 کیلو است و سیر نمی شوید ،مجاز به خوردن 2عدد تخم مرغ می باشید.
ابتدا تخم مرغ را له کرده روی آن عسل و دارچین ریخته و روی کمی نان گذاشته و با هویج که با روغن زیتون extra veigin له  شده باشد میل نمایید.سپس تا ساعت11 صبح غیر از آب چیزی نخوریید. این رژیم بسیار مهم است و باید حتماً رعایت شود. در صورت خوردن هرگونه غذای سنگین ویا نشاسته ای پاکسازی مختل  خواهد شدو شما دچار تهوع می شوید.
در مدت این روزه شما کلیه ها را سم زدایی کرده و فشارخون خود را تنظیم می کنید. اما بدن شما به همان ترتیبی که از تمامی سموم پاک می شود میزان زیادی مواد غذایی نیز از دست خواهد داد.
توجه:هیچ گاه این رژیم را زودتر از 45 روز و بیشتر از سالی یکبار تکرار نکنید(یعنی دو نوبت) نوبت اول در فصلی که انگور زیاد است ونوبت دوم45 روزو یا بیشتر پس از آن.
این پاکسازی به یبوستهای مزمن کمک شایانی می کند،برای بیماری دیابت یا قند مفید بوده،فشار خون را تنظیم کرده و     کیست های کلیه،سنگها و التهابات و چربی های روی کلیه را از بین خواهد برد.

طحال که با رگ های خونی منشعب از آن به لوزالمعده و یا پانکراس اتصال دارد،سبب پاکسازی آن شده و مقدار زیادی انسولین از طریق ترشح پانکراس برای شما تهیه می کند.فشار خون ما که تنها به کلیه مرتبط است به تعادل خواهد رسید.
بین ساعت 10/11تا15/11دقیقه و قبل از رفتن به رختخواب با تمرکز یا مدیتیشن بدن خود را که حالا پاکیزه شده و معبد شما است در خلوت مورد بررسی یاscan قرار دهید.
چشمها را بسته و در این زمان با آرامی با بینی نفس بسیار عمیق کشیده و با دهان بیرون دهید و این کار را حداقل 10 بار تکرار کنید.
                                                           

با آرزوی موفقیت برای شما عزیزان


فرنگیس عطایی
                  

 

Leave a Reply

آدرس : #1907-1288 West Georgia Vancouver BC V6E 4R3
تلفن : (Canada) 1604-7288164 - (Iran) 9821 88 99 3099
22618125-22644581-22644580

موبایل : (0098)-9128114852
ایمیل : aquahomeopathy@yahoo.com